Od 1994 roku realizujemy pomysły architektów i inwestorów

Esjot - O nasUrzeczywistniamy ich plany i marzenia pracując w szkle, stali nierdzewnej i stali malowanej proszkowo, drewnie i aluminium.

Materiały te łączymy ze sobą tworząc niepowtarzalne balustrady, schody, fragmenty elewacji, daszki oraz inne nietypowe wyroby, które oglądać można w wielu miejscach na terenie Polski i Europy.

Współpracując z najlepszymi architektami nauczyliśmy się rozumieć ich potrzeby, a wysoka jakość naszych wyrobów oraz nasza rzetelność znalazły uznanie w takich firmach budowlanych jak SKANSKA Polska, SKANSKA Sverige A.B., SKANSKA Norge, HOHTIEF Polska, WARBUD S.A., STRABAG, POL-AQUA S.A., EIFFAGE MITEX, ALPINE-BAU i wiele innych, dla których jesteśmy stałymi podwykonawcami.

Design partners i biuro technologiczne

Posiadamy biuro technologiczne, w którym zatrudnieni inżynierowie korzystając z oprogramowania CAD opracują dokumentację warsztatową dla każdego wyrobu. Nasza praca w tym zakresie została doceniona przez firmę GLASSOLUTIONS Saint-Gobain – czołowego producenta szkła, która zaprosiła nas do grupy firm działających w ramach sieci partnerskiej Design Partners. W jej skład wchodzą firmy realizujące konstrukcje budowlane z udziałem szkła.

  • 20140805_084403
  • zdj technologow nr 1
  • zdj technologow nr 2

Produkcja i montaż

Posiadamy zaplecze produkcyjne wyposażone w profesjonalne maszyny sterowane numerycznie oraz urządzenia spawalnicze najnowszej generacji, które są obsługiwane przez pracowników o dużym doświadczeniu zapewniając wysoką jakość wyrobów.

Nasze ekipy monterskie są również do Państwa dyspozycji. Docieramy wszędzie i montujemy w każdych warunkach.

Nasze możliwości produkcyjne i wykonawcze chcielibyśmy zaprezentować na załączonych zdjęciach. To tylko najważniejsze przykłady spośród setek realizacji. Mamy nadzieję, że zachęcą one do skorzystania z naszych usług.

  • 5
  • 9
  • DSC_0303
  • DSC_0309

Zapraszam do współpracy,
Stanisław Janowski

Prezentacja PDF

Z tego miejsca mogą Państwo pobrać prezentację PDF, która jest obszerną wizytówką naszej firmy.

Pobierz PDF
Pobierz prezentacje

Referencje